Wishlist
אפשר לחפש מוצרים כאן 👆

6 פמוטי הכסף הנמכרים ביותר כולל עיצובים ייחודיים שטרם ראיתם!

נדב ארט פמוטי כסף מסורתיים

פמוטי כסף סטרלינג הם מותרות במחיר סביר שיכול לשנות את שולחן ארוחת השבת שלך וליצור אווירה אינטימית ומרשימה להפליא. הדלקת נרות היא כבר חלק מרכזי בטקס קבלת השבת והיא חיבור חי לאלפי שנות מסורת ומורשת יהודית. פמוטים כסופים נוצצים, עם נרות מרצדים בעדינות, יראו מדהים במרכז שולחן האוכל שלך!

פמוטי כסף סטרלינג הם אחד מהפריטים הפופולריים והנמכרים ביותר בעולם היודאיקה. הם משמשים כמתנת חתונה או חנוכת בית מעולה. בניגוד לפריטי אספנים רבים מעולם היודאיקה המסורתית, פמוטי כסף הם גם מתנה מצוינת ליהודים חילונים ואפילו ללא-יהודים. יש מבחר עצום של סגנונות, מפמוטי כסף מסורתיים מקושטים ועד עיצובים אולטרה מודרניים המדגישים פשטות ואלגנטיות של הכסף.

להאזנה לכל המאמר נא ללחוץ על הכפתור ההפעלה 

מדוע אנחנו מדליקים נרות שבת?

אבותינו הקדומים גרו בעולם שונה מאוד. הם חיו בסמיכות לסביבה טבעית מסוכנת שבה חיות בר טרפו את בני האדם ואת בעלי החיים שלהם. לא היה חשמל או גז והחושך המוחלט של הלילה הוקל רק על ידי אור הירח והכוכבים.

האדם הממוצע האמין באופן מרומז ברוחות רפאים, שדים ומפלצות אחרות, והיו הרבה איומים אנושיים. הלילה הביא כל מיני סכנות – אמיתיות ומדומיינות – ולביטחון של בית מוקף חומה או אוהל מוגן הייתה חשיבות חיונית שרוב האנשים המודרניים לא יכולים לדמיין. סביר להניח שהדלקת אש פולחנית, כדי להדוף את הרוע וליצור תחושת שלווה וביטחון, היא מסורת עתיקה באמת.

ביהדות, נרות מסמלים בצורה הברורה ביותר את השבת. ההלכה אומרת שאם אנו נמצאים בבחירה בין הדלקת נרות שבת לקידוש על יין עדיף שידליק נר מאשר שנקדש. הדלקת נרות השבת היא מצווה שלא מגיעה מהתורה אלא מתוך דברי חז״ל. פרק שלם מתוך מסכת שבת שבמשנה מוקדש לנושא הדלקת הנרות. בגמרא כאשר דנו בהדלקת נרות השבת קבעו כי זוהי מצווה שהינה חובה.

למה אנחנו מייצרים פמוטים לשבת מכסף סטרלינג 925?

פמוטי כסף לשבתרוב האנשים מעדיפים באופן אינסטינקטיבי את הרעיון של כסף עבור תכשיטים ופריטי יוקרה לעיצוב הבית וכלי שולחן. למעשה, כסף היא בחירה מאוד טובה עבור כל פריט הדורש שימוש יומיומי או טיפול קבוע.  צורפים מובילים השתמשו בכסף סטרלינג 925 במשך מאות שנים. מקורו ההיסטורי המדויק של כסף סטרלינג אינו ידוע, אך סביר להניח שהוא כבר היה בשימוש לפני 1,000 שנים לפחות.

כסף סטרלינג 925 הוא סגסוגת. זהו 92.5% כסף, ו-7.5% הנותרים היו נחושת באופן מסורתי. יצרני כסף מודרניים מוסיפים אלמנטים נוספים לסגסוגת כדי להפחית את ההכתמה ולשפר את האיכות והעמידות של הסגסוגת המוגמרת. כסף סטרלינג 925 יוצר את האיזון המושלם בין יוקרה לפרקטיות חזקה.

צורפים מומחים יכולים ליצור את מטילי הכסף סטרלינג 925 לעיצובים יפים. הפריטים המוגמרים נוטים הרבה פחות להינזק במהלך הזמן ממכות. כאשר אתה קונה פמוטים מכסף סטרלינג 925 – ופריטים אחרים כמו מגשים וכוסות קידוש – הם ישחירו ויתחמצנו לאט יותר מכסף טהור וניתן להבריק וללטש אותם במהירות ובקלות.

ששת עיצובי הפמוטים הנמכרים ביותר

ניתן לקנות מגוון רחב של פמוטים מכסף סטרלינג אצלנו באתר נדב ארט. כל העיצובים מיוצרים בעבודת יד בישראל על ידי צורפים מומחים. מעצבים מנוסים מירושלים כמו אבי נדב ממשיכים מסורת צורפות משפחתית שחוזרת דורות אחורה. אפילו העיצובים המינימליסטיים המודרניים ביותר, ופריטי עיצוב הבית העדכניים ביותר, מיוצרים בעבודת יד באותה תשוקה ועין לפרטים כמו יצירות המופת של יודאיקה מהמאות הקודמות.

כל פמוטי הכסף סטרלינג בעבודת יד מתחילים כפח כסף סטרלינג 925. הצורפים הישראלים משתמשים בשילוב של טכניקות מסורתיות ושיטות מודרניות כדי לעבד את יריעת פח הכסף לפמוטים פונקציונליים. את הפמוטים המוגמרים ניתן להשאיר ללא עיטור (חרוזי כסף או קווים מינימליסטיים) או לעטר בשפע במגוון טכניקות וחומרים.

  • עבודת פיליגרן כסף בסגנון תימני
  • הטבעת כסף בשילוב שיבוץ אמייל צבעוני
  • קישוט באבנים יקרות ואבני חן
  • קישוט עם אלומיניום אנודייז מודרני
  • עיצובים ומוטיבים בהלחמה מכסף בעבודת יד

ניתן להתאים בקלות פמוטים מכסף סטרלינג בעבודת יד עם הטעם שלך בעיטורים. ניתן גם להזמין פריטים בודדים או סטים בהזמנה אישית ישירות מהסדנה שלנו בירושלים.

קנו פמוטים וחנוכיות עם בזיכי שמן

נרות שעווה היו נדירים ויקרים בעבר. אפילו בבית המקדש בירושלים שרפו שמן זית במנורה. רוב משקי הבית היהודיים המוקדמים השתמשו גם במנורות שמן פשוטות, שנעשו בעבודת יד מחומרים מקומיים כמו חימר או אבן. ניתן לקנות פמוטי שבת בהתאמה אישית, חנוכיות ומנורות המגיעות עם בזיכי שמן. כוסיות השמן משתלבות היטב בחלק העליון של הפמוטים. ניתן להדליק את שמן זית בבטחה, או אפילו שמנים ריחניים במקום נרות.

1.     פמוטים לשבת מודרניים בעיצוב חלק אבי נדב 

הצורף והמעצב הירושלמי הנודע אבי נדב יצר פמוטים מודרניים ופשוטים בעלי מראה נקי ואלגנטי, אשר יכולים להגיע במבחר גדלים וגימורים  לבחירת הלקוח בנוסף פמוטים אלו יכולים להיות המתנה המושלמת לכלה מתלבטת מאם החתן. בעיקר בגלל שילוב הסגנונות שהם מענקים עם העיצוב המסרותי של רגלי הפמוט והגוף בשילוב הקווים המודרניים והנקיים של הפמוטים עצמם.
לדעת רבים אילו הפמוטים היפיים ביותר כאשר הם גם הפמוטים לשבת הנמכרים ביותר אצלנו בגלריה

לכל מבחר פמוטי הכסף המודרניים שלנו לחצו כאן

2.     פמוטי כסף סטרלינג בשיבוץ אבני אמטיסט 

פמוטי כסף טהור בעיצוב וינטג' פמוטי כסף טהור בעיצוב וינטג' - נדב ארט

סט פמוטי כסף מעודנים אלו לשבת הם דוגמה מושלמת ליודאיקה מסורתית. הסט כולל שני פמוטים מעוטרים מכסף סטרלינג 925, משובצים באבני אמטיסט מלוטשות. הסט מגיע עם מגש כסף מעוצב עם עיטור פיליגרן תואמים. סט פמוטי הכסף ואמטיסט זה הוא נפלאה לחתונה יהודית או חנוכת בית. בנוסף, העיצוב אידיאלי לכל מי שאוהב כלי כסף מסורתיים, בעבודת יד בסגנון עתיק. הפמוטים הללו משמשים גם כמתנה מעולה ללקוח מיוחד או שותף עסקי.

לכל פמוטי הכסף שלנו בשילוב אבני חן לחצו כאן 

3.     פמוטי כסף סטרלינג עם עיטורי עלים בשילוב צבעי אמייל קר

פמוטי כסף בשילוב עלים עם צבעי אמייל קראבי נדב קיבל השראה מהצורה והפרופורציות הפשוטות של עמודי המקדש העתיקים כשעיצב את פמוטי השבת המהממים הללו. פמוטי כסף בעבודת יד המעוצבים כמו עמודי אבן מיניאטוריים ומעוטרים בעבודת פיליגרן מדהימה. עיטור הכסף המחושל בצורה מורכבת ענפים ועלים זורמים – בדומה לגפנים שצומחים מעל בנייני אבן ישנים. פמוטי הכסף מלוטשים בגימור מבריק ומרשים ויהפכו למוקד בכל שולחן שבת.

לכל פמוטי הכסף המיוחדים שלנו בשילוב צבעי אמייל קר למראה מרהיב וצבעים ייחודים לחצו כאן 

4.     פמוטי כסף רקועים לכבוד שבת

פמוטי כסף רקועים קלאסייםכסף מרוקע הוא גימור מיוחד המשקף את אור הנרות המרצד, זוהר ונוצץ במרכז שולחן השבת שלך. הצורף והמעצב הירושלמי הידוע אבי נדב הוא אמן בטכניקות כסף רקוע ומשתמש בהן כדי ליצור אפקט עדין ומרהיב. פמוטי כסף סטרלינג 925 אלו כוללים כדור פיליגרן כסוף במרכז העמודים המחודדים בסגנון שעון חול. הפמוטים הם פריטים יוצאי דופן ואלגנטיים שמשקפים יודאיקה מסורתית עם טוויסט מודרני. פמוטי הכסף נוצרו בפרופורציה מושלמת ומגיעים עם מגש כסף תואם בעבודת יד.

לכל פמוטי השבת הרקועים שלנו אשר חזקים יותר מכל פמוטי אחר והרבה פחות משחרים לחצו כאן

5.     פמוטי כסף פיליגרן גדולים ומסורתיים 

פמוטי כסף טהור 925 בעיצוב עתיק פמוטי כסף סטרלינג קלאסיים - נדב ארט

פמוטי שבת כסופים גדולים אלה בעבודת יד עיצבו בסגנון נקי שיכול להתאים לרוב סגנונות עיצוב הפנים ועיצוב הבית. שילוב מעולה של סגנונות מודרניים ומסורתיים המציגים את הכסף 925 בצורה המייטבית. הצורף הירושלמי אבי נדב יצר פמוטי כסף מפוארים ואלגנטיים להפליא שמתאימים לארמון מלכותי. בעיצובו הוסיף פיליגרן כסף משובח וחרוזים כדי להדגיש נופך נוסף של יוקרה. מגש הכסף התואם בעבודת יד מחמיא לפמוטים בצורה מושלמת והופך אותם לסט שכל אחד חייב.

לכל פמוטי הכסף המסורתיים שלנו אשר מעוטרים בעיטורי פיליגרן תימנים לחצו כאן  

6.     זוג פמוטי כסף בעיצוב כתר מלכותי

יודאיקה, פמוטי כסף עשויים כסף סטרלינג. יודאיקה של שבת תוצרת ישראל

ארץ ישראל המקראית הניבה כמה מלכים מפורסמים – וחלקם ידועים לשמצה. אחד מבכירי הצורפים בירושלים, אבי נדב יצר זוג פמוטי כסף מיוחד עם עיטור כתר מלכותי ייחודי. שני פמוטי השבת עשויים בעבודת יד מכסף סטרלינג משובח 925 ומגיעים עם מגש כסף בעבודת יד. הסט פרופורציונלי יפה ומיועד לשימוש קבוע. פמוטי כסף אלו ייראו מדהימים במרכז שולחן ארוחת השבת שלך או כפריט מרשים לעיצוב הבית. סט פמוטי שבת מירושלים בעבודת יד היא מתנה נפלאה לחתונה או חנוכת בית לאדם אהוב.

אחת הסיבות לכך שפמוטי שבת מכסף בעבודת יד כל כך פופולריים היא שהם פריטים שימושים ונפלאים לעיצוב. ניתן להשתמש בהם כדי להוסיף קצת תאורה רכה לכל חדר, או כפריט העיצוב המרכזי של ארוחת ערב רומנטית לאור נרות. למרות שהם פריט יודאיקה קלאסי ומסורתי, פמוטי שבת מכסף הם מתנה נהדרת לאנשים מכל דת, תרבות או רקע – כמעט כולם מעריכים מוצרים משובחים מכסף!

ניתן לקנות פמוטי כסף בעבודת יד אונליין מקולקציות הבוטיק שלנו, או ליצור איתנו קשר בכל עת להזמנת פמוטים מעוצבים בהתאמה אישית. האפשרויות כוללות כסף סטרלינג 925, אלומיניום אנודייז מודרני ומגוון חומרים אחרים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

קצת על האומן -אבי נדב:

לעוד מאמרים שאולי יעניינו אתכם​

כל מה שצריך לדעת על יודאיקה מכסף  - נדב ארט

כל מה שצריך לדעת על יודאיקה מכסף

 יודאיקה היא כינוי ליצירות אמנות, תכשיטים ופריטים סמליים ביהדות המשמשים כפריטי נוי שימושיים עבור טקסים יהודיים מסוימים. כיום יש מגוון חנויות פיזיות או חנויות מקוונות אשר מייצרות, מעצבות ומוכרות פריטי יודאיקה נאים, אותם אנשים קונים מכל מיני סיבות. המוצרים כוללים פמוטים ותכשיטים, כלי מטבח וכוסות קידוש ועוד מגוון רחב של פריטי יודאיקה. המונח “יודאיקה מכסף”,

קרא עוד »
למה דווקא פמוטים מכסף?

מה המשמעות של הדלקת נרות ולמה דווקא לרכוש פמוטים מכסף?

אין ממש משק בית יהודי שלא נמצאים בו פמוטים לשבת. לא משנה כמה דתיים בני המשפחה, מחילוניים גמורים לדתיים ומסורתיים, קבלת השבת עם אש וברכות נמצאת עמוק בשורשיו של האדם היהודי. המאמר הבא יציג לכם את קולקציית פמוטי כלי הכסף  של אבי נדב ומה שמבדיל אותם ממוצרים אחרים בעולם היודאיקה. לשמיעה של כל המאמר לחצו

קרא עוד »
5 סיבות שכדאי לקנות פמוטים לשבת מכסף טהור 5 סיבות שכדאי לקנות פמוטים לשבת מכסף טהור - נדב ארט

5 סיבות מדוע כדאי לקנות פמוטים לשבת מכסף טהור

תוכן עניינים בין אם אתם דתיים או לא, פמוטי כסף לשבת הם מוצר חובה בכל בית יהודי. חלקם עוברים מדור לדור, חלקם חדשים לגמרי, אבל כולם הדגמה לחשיבות השבת והמשפחה. המאמר הבא ישפוך אור על אודות מוצר היודאיקה הזה, מהטקסים והמשמעויות של כל החומרים ועד לקולקציית הפמוטים העצומה של נדב ארט.   לשמיעה של כל

קרא עוד »

סל קניות 0

שתפו את המוצר

נוסף לרשימת המשאלות!